معجزه محبت کردن

طبیعت
۱۲ فروردین ۱۳۹۴
زندگی با طعم زندگی
۲۶ فروردین ۱۳۹۴
نمایش همه

معجزه محبت کردن

در این کلیپ زیبا شما شاهد تاثیرات فراوان محبت کردن خواهید بود.
پس چقدر خوبه محبت کردن بدون منت، بدون دلیل و بدون چشم داشت رو تمرین کنیم و یادمون باشه هممون از یک کل واحد هستیم و به هم دیگه مرتبطیم.
محبت کردن به هرکس و هرچیزی حتی اشیایی که فکر میکنیم لمس و درک ندارند نیز یک امر ضروری جهت افزایش سطح آگاهی، روحی و نیز به وجود آمدن احساسات فوق العاده در درونمان خواهد شد.

لطفا بیایید بی دلیل محبت کنیم، بی دلیل لبخند بزنیم و این حس خوبی که از بالا آوردن 2 عظله ی کوچک توی صورت و بدون هیچ سختی ای تولید میشه و میتونه اثرات فوق العاده ای برای خودمون و مخاطبمون برجای بگذاره رو تمرین کنیم و از دیگران هم بخواهیم این نوع کارها رو انجام دهند.
اگر شما هم جز اون دسته از آدمهایی هستید که هزاران سال منتظر هستید تا یک شبه یک اتفاقی بی افتد و دنیا گلستون بشه، زیاد به این نوع تمرینات نیازی ندارید و به انتظارتون بپردازید! اما اگر باور دارید که شما، و تنها شما هستید که میتوانید با این تاثیرات مثبت دنیا رو عوض کنید پس بهتره از شنیدن و خوندن به مرحله ی اجرا دربیاید و این نوع تمرینات رو انجام بدید.
شک نکنیم که با این تغییرات هرچند کوچک از دید ما ولی بزرگ در کاینات به زودی و با کمک هم میتونیم همون گلستونی که فقط انتظارش رو میکشیم رو خلق کنیم.
دست از گلایه از هرچیزی ، از روزگار، از جامعه، از آدمها، از بدی دیگران، از حکومت، از دین و … برداریم. یادمون باشه با این گلایه ها نه تنها نتونستیم شرایط رو بهتر کنیم بلکه به کثیف تر کردن محیط زندگیمون دست زدیم و دستی دستی داریم خودمون رو در این باتلاق غرق میکنیم. اما فقط خوبی و مهربونی است که میتونه همه ی شرایط رو عوض کنه.

شاد باشید و دیگران را نیز شاد کنید.
همین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *