جملاتی از آنتونی رابینز ۲

مذهب از نگاه واینبرگ
۵ مهر ۱۳۸۹
نظریه پاسکال در مورد خدا
۶ مهر ۱۳۸۹
نمایش همه

جملاتی از آنتونی رابینز ۲

 

– اگر فکر کنید کاری را می توانید یا نمی توانید انجام دهید ، در هر دو صورت درست فکر کرده اید .
– اگر پیگیر باشید همیشه راهی پیدا می شود .
– هر اتفاقی که افتاد ، مسئولیت آن را به گردن بگیرید .
– علت گریز موفقیت از افراد این است که بیشتر آنان در گذشته بهره کمی از موفقیت داشته اند . اما یک فرد خوشبین معتقد است که : « گذشته با آینده یکسان نیست .»
– در لحظات تصمیم گیری است که زندگی شما شکل می گیرد .
– اگر بتوانید پنج یا شش جواب «نه » را تحمل کنید ، آن وقت قادرید ثروتمند شوید و می توانید زندگی دیگران را نیز تغییر دهید ، ولی افراد غالباً نمی دانند چگونه از پس حتی سه جواب «نه »بربیایند.
– شما اکنون بر سر یک دو راهی قرار دارید . این فرصت برایتان پیش آمده است که مهمترین تصمیم زندگی تان را بگیرید . گذشته خود را فراموش کنید . ببینید اکنون کی هستید ؟ چه کسی تصمیم گرفته است که شما چیزی باشید که الان هستید ؟ به چیزی که بوده اید فکر نکنید . الان چه هستید ؟ تصمیم گرفته اید در آینده چه بشوید ؟ این تصمیم را آگاهانه و از روی دقت بگیرید . این تصمیم را با قدرت بگیرید .
– من دریافته ام که قدرت فردی قادر است در یک لحظه ، زندگی افراد را کاملاً دگرگون سازد . من آموخته ام که ابزارهای لازم برای تبدیل رویاهایمان به واقعیت ، تماماً در وجود خودمان نهفته اند و تنها انتظار روزی را می کشند که ما تصمیم بگیریم از خواب بیدار شویم و حقمان را از زندگی طلب کنیم .

Anthony


– واقعیت این است که ما قادریم ذهن ، بدن و احساساتمان را با خوشیها و یا ناخوشیها و یا هر چیز دیگری که دلمان می خواهد پیوند بزنیم . با تغییر ناخوشیها به خوشیها ، قادر خواهیم بود تغییراتی پایدار در رفتارمان پدید آوریم .
– من معتقدم که زندگی ، دائماً استقامت و پایمردی ما را مورد آزمایش قرار می دهد ، و بزرگترین پاداش های زندگی متعلق به کسانی است که برای رسیدن به خواسته شان هرگز از تلاش باز نمی ایستند و از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند . این افراد قادرند کوهها را جابه جا کنند . ممکن است ساده به نظر برسد ، ولی این همان تفاوتی است میان دو گروه از انسانها وجود دارد : کسانی که زندگی ایده آل دارند و کسانی که زندگیشان در حسرت سپری می شود .
– موفقیت یعنی هر کاری که دلتان می خواهد ، در هر زمان که دلتان می خواهد ، با کمک هر کسی که دلتان می خواهد و هر اندازه که دلتان می خواهد انجام دهید .
– شهامت واقعی آن است که برای رسیدن به خواسته خود ، هر کار لازمی را انجام دهید و بدانید که سعی و تلاش ، همیشه دارای ارزش است ، زیرا تلاش ، پاداشی است که پاداش های بزرگتر را به همراه دارد .
– یادتان باشد که در انتظار معجزه باشید .. زیرا خودتان نیز معجزه هستید . وجودتان را منبع نور سازید و نیرویی باشید در راستای خیر .
– سؤال مناسب ؛ زندگی مناسبی را فراهم می آورد . انسان های موفق کسانی هستند که سؤال های بهتری می پرسند و در نتیجه ، پاسخ های بهتری نیز دریافت می کنند .
– اگر بگوییم خدایی وجود ندارد ، مانند آن است که بگوییم فرهنگ لغات در اثر انفجار یک چاپخانه پدید آمده است .

6 Comments

 1. farimah گفت:

  خیلی خیلی عالی بود ممنونم من از جملات آنتونی روبینز واقعا خیلی درس میگیرم…….

 2. محمد گفت:

  سپهر جان ســلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام
  وبلاگت حرف نداره ، موضوعات به نحوی تو این وبلاگ گنجونده شدن که بیشترین تاثیرو رو خواننده میزاره
  من که هر دفه احتیاج به شارژ دارم مییام تو وبلاگت با ۱ لیتر ادرنالین میریم بیرون در هر صورت موفق و پاینده باشی

 3. سپهر گفت:

  ممنونم محمد عزیز لطف داری. من هیچ کارم، همش لطف دوستان و اساتید عزیزه که مطالب زیبا را برای من ارسال میکنند تا من هم با شما عزیزان به اشتراک بگذارم

 4. فاطمه گفت:

  خیلی قشنگه واقعااخوشم اومد به امید موفقیت های روز افزون!!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *