آیا میدانید لبخند زدن چقدر در زندگی به ما کمک می کند؟

دقایقی با حیوانات بی نظیر خدا
۶ مرداد ۱۳۹۱
چگونه شادتر زندگی کنیم؟
۶ مرداد ۱۳۹۱
نمایش همه

آیا میدانید لبخند زدن چقدر در زندگی به ما کمک می کند؟

آیا میدانید لبخند زدن چقدر در زندگی به ما کمک می کند

لبخنـد بـزن تـا بـگم چـرا……

بزن دیگه منتظر چی هستی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

clip_image001

لبخند جذابتان می کند. همه ما به سمت افرادیکه لبخند می زنند کشیده می شویم. لبخند یک کشش و جذبه فوری ایجاد می کند. دوست داریم نسبت به آنها شناخت پیدا کنیم.

clip_image002

لبخند حال و هوایتان را تغییر می دهد، دفعه بعدی که احساس بی حوصلگی و ناراحتی کردید، لبخند بزنید. لبخند به بدن حقه می زند.

clip_image003

لبخند مسری است. لبخند زدن برایتان شادی می آورد. با لبخند زدن فضای محیط را هم شادتر می کنید و اطرافیان را مانند آهن ربا به سمت خود می کشید.

 

clip_image004

لبخند زدن استرس را از بین می برد، وقتی استرس دارید، لبخند بزنید. با اینکار استرستان کمتر می شود و می توانید برای بهبود اوضاع وارد عمل شوید.

clip_image005

لبخند زدن سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند به این دلیل عملکرد ایمنی بدن تقویت می شود که شما احساس آرامش بیشتری دارید. با لبخند زدن از ابتلا به آنفولانزا و سرماخوردگی جلوگیری کنید.

clip_image006

لبخند زدن فشارخونتان را پایین می آورد، وقتی لبخند می زنید، فشارخونتان به طرز قابل توجهی پایین می آید. لبخند بزنید و خودتان امتحان کنید.

clip_image007

لبخند زدن اندورفین، سروتونین و مسکن های طبیعی بدن را آزاد می کند، تحقیقات نشان داده است که لبخند زدن با تولید این سه ماده در بدن باعث بهبود روحیه می شود. می توان گفت لبخند زدن یک داروی مسکن طبیعی است.

clip_image008

لبخند زدن چهره تان را جوانتر نشان می دهد، عضلاتی که برای لبخند زدن استفاده می شوند صورت را بالا می کشند. پس نیازی به کشیدن پوست صورتتان ندارید، سعی کنید همیشه لبخند بزنید.

clip_image009

لبخند زدن باعث می شود موفق به نظر برسید، به نظر می رسد که افرادیکه لبخند می زنند اعتماد به نفس بالاتری دارند و در کارشان بیشتر پیشرفت می کنند.

clip_image010

لبخند زدن کمک می کند مثبت اندیش باشید. لبخند بزنید و حالا سعی کنید بدون از بین رفتن آن لبخند به یک مسئله منفی فکر کنید. خیلی سخت است.

clip_image011

وقتی لبخند می زنیم بدن ما به بقیه بدن پیغام می فرستد که “زندگی خوب پیش می رود”. پس با لبخند زدن از افسردگی، استرس و نگرانی دور بمانید  پس همیشه لبخند بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *